FAQ

Nejčastěji kladené otázky

Je festival pro návštěvníky zdarma?

Cílem festivalu příležitostí je pomáhat lidem při hledání zaměstnání, proto je vstup pro všechny zdarma. Abys získal vstupenku, je nutné se zaregistrovat na tomto linku.

Je registrace na událost potřebná?

Ano, registrace je potřebná. Jakmile vyplníš všechny informace, budeš zařazen do soutěže o smartphone Xiaomi, sportovní hodinky Polar a kávovar Nespresso. Podmínky soutěže najdeš zde.

Kdy se festival příležitostí uskuteční?

Ve čtvrtek 23. 4. 2020 v čase 9:00 – 19:00.

Jak se dostanu na festival?

Autem: Na silnících ve městě Brno sleduj dopravní značení s názvy „BVV“ nebo „Výstaviště“. Přesný plánek příjezdových tras najdeš zde.

MHD: Na výstaviště se dostaneš městskou hromadnou dopravou v Brně z autobusového nádraží Zvonařka autobusem č. 84 směr Pisárky nebo ze starého autobusového nádraží naproti hotelu Grand tramvají č. 1 směr Pisárky (5 stanic).

Lze na výstavišti parkovat?

Na výstavišti lze parkovat za poplatek.

Jaké společnosti budou na festivalu hledat zaměstnance?

Vystavovat budou desítky zajímavých zaměstnavatelů. Jedná se o menší i větší společnosti, které hledají nové kolegy v mnoha různorodých oblastech. Kompletní seznam vystavujících společností i s jejich popisem najdeš na podstránce Vystavovatelé.

Na jaký program se mohu těšit?

Program je velmi pestrý a zahrnuje širokou škálu aktivit. Kromě velkého množství firem si můžeš poslechnout zajímavé osobnosti, které za sebou mají úspěšnou kariéru, nebo otestovat své znalosti a schopnosti. Nemine tě ani odborné kariérní poradenství od expertů ve formě konzultací nebo přednášek v Profesia Master Class místnosti. Kompletní program najdeš na podstránce Program.

Mám si s sebou něco vzít?

Nezapomeň si s sebou přinést životopis, ideálně na USB. Nech si životopis nejdříve zkontrolovat odborníky v poradenské místnosti. U vystavovatelů, kteří tě zaujmou, je dobré zanechat nebo poslat životopis, aby tě případně mohli kontaktovat.

Také si před festivalem určitě prohlédni Rady pro uchazeče, abys na něco nezapomněl.

Kdo událost Profesia days 2020 v Brně organizuje?

Festival příležitostí organizuje společnost Profesia – pracovní portál v České republice, kde se můžeš informovat o volných pracovních pozicích doma i v zahraničí.

Místo konání?

Veletrhy Brno, a. s.
Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, Česká republika

Máš další otázky?

Kontaktuj nás.