Profesia days Brno 2019

Days
dní
hours
hodin
min
minut
sec
sekund

DĚKUJEME, BRNO!

Měsíce příprav, desítky lidí v týmu a společné nadšení – to všechno předcházelo 1. ročníku Profesia days Brno. Za celý tým Profesia vám děkujeme, že jste ho tvořili spolu s námi. Věříme, že jste si odnesli množství nápadů a inspirace, nové zkušenosti a možná i práci. Těšíme se na vás opět za rok!

Novinky

Ohodnotil/a jsi festival? Podívej se, jestli jsi vyhrál/a!

Číst více

Přišel/a, vyplnil/a, zvítězil/a v soutěži o skvělé ceny!

Číst více

Festival příležitostí Profesia days Brno z pohledu Alfonzek

Číst více

Kdo jsou NEJvystavovatelé Profesia days Brno?

Číst více

VYSTAVOVATELÉ

VYSTAVUJTE NA PROFESIA DAYS!

Chcete zviditelnit vaši společnost a přilákat relevantní kandidáty? Festival příležitostí Profesia days přichází poprvé do Brna – staňte se jeho součástí!

Chci vystavovat!

Sleduj nás:

Adresa
Profesia CZ, spol. s r.o.
Opletalova 55
110 00, Praha 1
TELEFON A EMAIL
+420 221 419 767
veletrh@profesia.cz

Kontaktní formulář

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb. a Nařízení (EU) 2016/679 dobrovolně souhlasím se správou, zpracovaním a uchovaním mých osobních údajů provozovatelem Profesia CZ, spol. s r.o. Opletalova 55, 110 00 Praha 1 IČO: 24159055 za účelem zajištění vzájemné komunikace se společností Profesia CZ, spol. s r.o. Osobní údaje bodou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje bodou vymazány. Více informací o zásadách týkajících se zpracování osobních údajů ve společnosti Profesia CZ, spol. s r. o.

ZPRÁVA ODESLÁNA!