VAMED Mediterra a.s.
VAMED Mediterra a.s.

Kto sme

VAMED MEDITERRA a.s. je v České republice vlastníkem nebo spoluvlastníkem řady významných zdravotnických zařízení mezi která patří Centrum léčby pohybového aparátu, Rehabilitační klinika Malvazinky v Praze, Nemocnice Mělník, Nemocnice Neratovice, Nemocnice Sedlčany, Nemocnice Tanvald a Nemocnice Sv. Zdislavy v Mostištích. Od roku 2018 jsme také hrdým provozovatelem Střední zdravotnické školy v Mělníku. Mezinárodní zázemí společnosti vytváří rakouská skupina VAMED působící v 80 zemích světa, provozující více než 800 zařízení včetně špičkových lázní. Její historie sahá až do roku 1982. Česká skupina VAMED MEDITERRA působí na trhu zdravotnictví už více než 10 let a naše zdravotnická zařízení získala za tu dobu řadu prestižních ocenění a certifkací, ať už za fnanční stabilitu, či za pozitivní hodnocení pacientů.

Koho hľadáme

V našich zařízeních rádi přivítáme nové kolegy z řad lékařů, sester i nižšího zdravotnického personálu. Podmínkou je pouze odborná kvalifikace a chuť využít znalostí, které máte.

Čo ponúkame

- Práci ve stabilní, úspěšné a ambiciózní mezinárodní společnosti, která ve světě i v ČR stále roste a rozšiřuje své aktivity
- Profesionální pracoviště s moderním vybavením a kvalitní ošetřovatelskou péčí
- Práci s renomovanými odborníky
- Mzdu a příplatky převyšující státní tabulky
- Odměny za doporučení a náborový příplatek
- Možnost zahraničních stáží, díky celosvětovému působení holdingu
- Týden dovolené navíc
- Zaměstnanecké stravování za výrazně dotovanou cenu
- Ve vybraných zařízeních možnost ubytování
- Ve vybraných zařízeních Multisport kartu
- Dotované další vzdělání
- Možnost využít služeb v našich zařízeních (masáže, rehabilitace, apod.) za velmi příznivé ceny pro vás i vaše blízké