Vorwerk CS k.s.
Vorwerk CS k.s.

Kto sme

Více než polovina oslovených lidí na otázku "Znáte VORWERK?" odpoví "Ano, to jsou ty vysavače." a mnozí ještě dodají, že to jsou kvalitní, úžasné, bezkonkurenční německé vysavače, co fakt dlouho vydrží... Ano, VORWERK je synonymem pro špičkové výrobky, jejichž kvalitu dlouhodobě oceňují miliony zákazníků po celém světě. V České republice získáváme spokojené zákazníky již přes 26 let, a to díky vysoce výkonným vysavačům KOBOLD a jedinečnému kuchyňskému přístroji THERMOMIX. Navíc díky osobnímu kontaktu umožňujeme našim zákazníkům pohodlně si ve svých domovech vyzkoušet naše výrobky a hlavně zjistit, co všechno umí... A že je toho opravdu hodně :-)

Koho hľadáme

Naše obchodní aktivity úspěšně rozvíjíme, uvádíme na trh nové produkty a rovněž otevíráme nové pobočky, abychom byli blíž našim zákazníkům. Proto také rozšiřujeme i síť našich obchodních poradců po celé ČR. Hledáme také vedoucí týmů, manažery a kolegy do administrativy na pražskou centrálu.

Čo ponúkame

Podporu přátelského a sehraného týmu, s kterým vás práce bude bavit. Můžete s námi spolupracovat dlouhodobě, dle vašich časových možností, nebo se můžete zapojit do atraktivního několikaměsíčního programu a získat si vlastní výrobky VORWERK do vaší domácnosti. Nechte se inspirovat tím, co o VORWERKU říkají naši zaměstnanci a spolupracovníci na https://corporate.vorwerk.com/cz/kariera/karierni-prilezitosti/lide-ve-vorwerku/