AbecedaPC
AbecedaPC

Testovací místnost AbecedaPC na veletrhu
Otestujte se a získejte osvědčení
Otestujte svoje znalosti v oblasti práce s programy Excel, Word, PowerPoint a Outlook. Po absolvování testu získáte certifikát prokazující vaše znalosti. Testování probíhá po celou dobu veletrhu.

Vzdělávací přednášky od AbecedaPC po oba dny

Kdo jsme

Naším hlavním zaměřením jsou počítačová školení a konzultace v oblasti kancelářských aplikací, CAD software, grafiky, internetového marketingu a tvorby webových stránek. Dále se zabýváme vývojem aplikací a tvorbou šablon pro aplikace Office a CAD software, vývojem www aplikací a prodejem CAD a grafického software.

Koho hledáme

Do našeho týmu hledáme lektora pro školení Microsoft Office. Pracovní vytížení je možné dle dohody - od vytížení na plný úvazek po možnost externí spolupráce v rozsahu několika dnů v měsíci. Naše společnost má pobočku v Praze (Jandova 135/2, přímo na metru Vysočanská) a v Kolíně. Provádíme školení v našich učebnách i u zákazníků pro celé republice. Nejvíce školení probíhá v Praze a v nejbližším okolí. Délka školení v jednom dni je nejčastěji 5-8 hodin v časovém rozmezí mezi 8:00 až 17:00. Od lektora požadujeme vynikající znalosti a praktické zkušenosti s aplikacemi Microsoft Office (především Excelem) a schopnost srozumitelně předávat informace. Očekáváme zájem o obor a ochotu se neustále sebevzdělávat. Požadujeme znalost angličtiny na úrovni čtení odborných textů. Schopnost vést školení dalších programů nebo vést školení v angličtině je výhodou. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání. Uvítáme práci na plný úvazek, ale je možnost i dohody ohledně menšího rozsahu pracovního vytížení. V případě zájmu lze lektorskou činnost kombinovat s jinou prací nebo studiem. Lektoři jsou finančně ohodnoceni podle svých schopností a zkušeností. Lektoři mají přístup k nejnovějším aplikacím, podporujeme je při jejich vzdělávání a získávání certifikací. Lektoři mají k dispozici veškeré vybavení potřebné pro jejich práci.

Co nabízíme

- Možnost pracovního vytížení dle dohody - v rozsahu vytížení 5 dnů v týdnu i jen několika dnů za měsíc - Možnost dalšího rozvoje a sebevzdělávání, certifikace v oboru - Přístup k nejnovějším verzím software, vybavení (notebook, telefon atd.) podle rozsahu spolupráce

Jazykové znalosti

angličtina: b1

Počítačové znalosti

Excel: Expert

PowerPoint: Expert

Word: Expert