Actijoy
Actijoy

Kdo jsme

Actijoy je systém chytrých zařízení pro psy, který dokáže prodloužit jejich životy až od dva roky a díky prevenci nemocí snížit náklady na veterinární péči. Základem našeho řešení je sledování chování psů a sdílení aktuálních dat o jejich zdraví s jejich páníčky i veterináři. Umožní Vašemu psovi promluvit k Vám, pokud je něco špatně. Systém se skládá ze třech vzájemně propojených zařízení: chytrého obojku, setu WiFi misek na vodu a žrádlo a bezplatné aplikace Actijoy, která s daty pracuje a aktivně je vyhodnocuje.

Koho hledáme

Hledáme nadšence do našich týmů v development a sales. Jsi člověk, kterého baví výzvy a nemožné úkoly a který má chuť poznat start-up atmosféru? Požadujeme angličtinu minimálně na úrovni C1, zájem o nové technologie a především zápal pro naši věc. Náš cíl, kterým je prosadit se s naším chytrým zařízením pro psy ve světě, není zrovna malý. Hledáme ty, jež se nebojí jít do toho s námi.

Co nabízíme

Možnost stát se členem týmu, který zlepšuje kvalitu psího života; Plný úvazek; Dog-friendly kancelář - Tvůj vychovaný pes může být součástí týmu!; Akční kolektiv; Dostatek kávy na pracovišti; Startup atmosféru, žádný korporát!; Nástup možný okamžitě

Jazykové znalosti

Angličtina: c1, c2

Počítačové znalosti

: Pokročilý