Allianz Partners
Allianz Partners

Kdo jsme

Jsme Allianz Partners. Jsme tu, abychom pomáhali. Společnost Allianz Partners byla založena před téměř již 70 lety původně jako cestovní pojišťovna, která se později rozrostla o služby asistenční společnosti pomáhající lidem v nejrůznějších situacích (od problémů s auty na cestách, zdravotními komplikacemi v zahraničí, po urgentní stavy v domácnostech) a dále má ve svém portfoliu specifické pojistné produkty (jako např. prodlouženou záruku na výrovky, pojištění v případě neschopnosti poškození, krádeže či ztráty výrobku aj.).

Koho hledáme

Hledáme nové kolegy, kteří uznávají stejné hodnoty, jako my všichni v AP. Mezi naše hlavní hodnoty patří zejména pomoc lidem, kdy tento princip uplatňujeme na každodenní bázi, a to nejen ve vztahu ke klientům, ale i vzájemně mezi sebou.

Co nabízíme

• Děláme práci, která nám dává smysl a její výsledky uspokojení
• Komunikujeme neformálně a přátelsky v týmu i mimo něj, je tu i dost legrace – pracujeme v přátelské atmosféře
• Učíme se neustále při práci a opravdu i z našich chyb i úspěchů
• Nabízíme práci na plné i částečné úvazky, případně také brigády, navíc se snažíme vycházet vstříc studentům či maminkám na mateřské dovolené
• Dáváme příležitost k růstu a to není žádné klišé - budiž důkazem to, že třetina našich Zaměstnanců ze své původní pozice povýšila
• Nabízíme samozřejmě také balíček benefitů (systém Cafeterie – příspěvek na volnočasové aktivity ve výši 750,- Kč měsíčně (9.000,- Kč ročně), stravenky ve výši 100,- Kč, Multisport kartičku, 5 týdnů dovolené, kurzy angličtiny, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na pojištění u Allianz pojišťovny, čerstvé ovoce, káva a čaj, firemní akce (teambuildingy, vánoční večírky aspol.)

Jazykové znalosti

: a1, a2, b1, b2, c1, c2