Anodius CZ, s.r.o.
Anodius CZ, s.r.o.

Kdo jsme

Anodius je IT poradenská společnost se zaměřením na inovativní korporátní CRM řešení a služby, založené na platformách SAP a Salesforce.com. Slogan společnosti Walk the Talk (slova jsou činy) plně vyjadřuje podnikatelskou filozofii a zároveň politiku jakosti, která vychází z hodnot progresivního myšlení, dynamického a účinného přístupu s využitím speciálního know-how nabytého empiricky, přičemž prestiž je základním stavebním prvkem.

Koho hledáme

Zajímáš se o nové technologie a SAP? Přidej se k nám a buď součástí našich zajímavých mezinárodních projektů v týmu plném profesionálů. Víme Ti nabídnout spolupráci v mladém týmu, při které se budeš stále zdokonalovat a dosahovat pokroky díky práci s nejnovějšími technologiemi. U nás Tě čeká: Komplexní programování, testování a ladění v prostředí ABAP OO, SAP WebUI, SAP WebServices, UI5/Fiori implementace zákaznických řešení, účast na zákaznických projektech, programování funkčních celků, spolupráce se zkušenými developery a konzultanty.

Co nabízíme

Nabízíme Ti účast na zajímavých domácích a zahraničních projektech pro nadnárodní korporace, práci v mezinárodním týmu. Silné interní know-how a možnost se technicky stále zdokonalovat. Děláme s: nejmodernějšími CRM technologiemi: Salesforce, Fiori, Hybris a další. Děláme v: příjemném a inovativním pracovním prostředí v týmu zkušených CRM developerů a konzultantů. Nabízíme množství benefitů: flexibilní pracovní dobu, zdravotní péči, sportovní vyžití, jazykové kurzy, interní a externí školení, kafetérie, zajímavé teambuildingové aktivity, notebook + mobil i pro soukromé účely jsou samozřejmost.

Jazykové znalosti

: b2