ARMÁDA ČESKÉ REPUBLIKY – Rekrutační středisko ČECHY
ARMÁDA ČESKÉ REPUBLIKY – Rekrutační středisko ČECHY

Kdo jsme

Armáda České republiky představuje hlavní složku ozbrojených sil České republiky, které dále tvoří Vojenská kancelář prezidenta republiky a Hradní stráž. V čele organizační struktury AČR stojí generální štáb, jehož náčelníkem je od 1. července 2022 generálmajor Karel Řehka. Armáda České republiky, to je respektovaná veličina doma i ve světě. Armáda ČR, to je nejnovější speciální technika a výzbroj. Armáda, to je nadšení, kamarádství a nové výzvy. Armáda, to je jistota stabilního platu. Armáda, to je příběh a cesta. Armáda ČR, to je možná i tvůj příběh.

Koho hledáme

Zájemce o studium na vojenských školách, zájemce o uplatnění v ozbrojených silách a zájemce o službu v jednotkách aktivní zálohy, nebo účastníky dobrovolných vojenských cvičení.

Co nabízíme

Armáda České republiky se nemusí dlouze představovat – o vzdušných a pozemních silách AČR už jsi jistě slyšel. Jako každý zaměstnavatel ale i my rádi představíme svou nabídku. AČR stále hledá nové zájemce o službu do služebního poměru vojáka z povolání. Nabízíme toho mnoho. Respektovanou práci, nadstandardní plat, lákavé benefity a zejména perspektivu velké kariéry!