AUTO PRŮHONICE
AUTO PRŮHONICE

Kdo jsme

Skupina Auto Průhonice je se svými čtyřmi pobočkami největším dealerem nových i ojetých vozů značky VOLVO v ČR. Naše dealerství najdete v Průhonicích, v Praze Stodůlkách a Dejvicích a také v Brně. Nedílnou součástí naší skupiny je také dealerství vozů značek Jaguar a Land Rover ALBION CARS, které se nachází v Průhonicích. V rámci skupiny v současné chvíli pracuje bezmála 300 zaměstnanců v oblasti prodeje, servisu a backofficu. 

Koho hledáme

Chceme ty z vás, kteří mají aktivní přístupu k práci s orientací na pochopení potřeb zákazníka, jsou komunikativní a flexibilní, mají schopnost řešit problémové situace, pracovat v týmu a stanovovat si priority a jsou aktivními řidiči. Více informací o tom, kdo jsme, jak to u nás vypadá a jaké máme volné pozicie, naleznete na webových stránkách https://kariera.volvista.cz/ a https://kariera.albioncars.cz.

Co nabízíme

5 důvodů proč u nás pracovat - silná značka, skvělý tým, moderní zázemí, přátelská atmosféra a osobní rozvoj. Pro studenty máme k dispozici řadu brigádnických pozic, a to jak v oblasti prodeje, tak servisu vozů značek VOLVO, JAGUAR a LAND ROVER. Absolventům z rozličných úrovní škol (učiliště, SŠ, VŠ) nabízíme řízený kariérní rozvoj ve vybrané oblasti a na dané pracovní pozici. Alespoň krátká pracovní zkušenost je vždy výhodou, vítáme ale i ty z Vás, kteří ještě do pracovního života nenaskočili :-) Čerstvým absolventům nabízíme zejména následující pozice: Automechanik, Asistentka příjmu oprav / recepční / pokladní, Asistent prodeje nových vozů, Asistent prodeje ojetých vozů.