BILLA, spol. s r. o.
BILLA, spol. s r. o.

Kdo jsme

BILLA je součástí mezinárodní skupiny REWE v Německu, jedné z největších obchodních skupin s potravinami v Evropě. Středem našeho zájmu je zákazník stejně jako zaměstnanec. Zákazníci nám dávají nové impulzy ke zvyšování efektivity v našem oboru podnikání a klíčem našeho úspěchu jsou kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci, kteří na každé prodejně fungují jako jeden tým.

Koho hledáme

Hledáme zaměstnance jak pro centrálu společnosti v Modleticích u Prahy, naše sklady v Modleticích a Jažlovicích, tak pro prodejny BILLA, které jsou rozmístěny po celé ČR. Hledáme především zodpovědné a spolehlivé zaměstnance na pozice prodavač/ka - pokladní, prodavač/ka lahůdek, pracovníky do úseku O/Z, mléčné, pečiva, masa a balených uzenin, skladníky a vedoucí úseků.

Co nabízíme

BILLA je společnost, která se stále vyvíjí a roste. Tento rozvoj společnosti znamená pro každého zaměstnance možnost budovat svojí kariéru a růst společně s BILLOU. Každý zaměstnanec BILLY je specialistou ve svém oboru. Jeho odborné znalosti jsou pravidelně trénovány jak přímo v práci, tak na specializovaných školeních. BILLA je s více jak 50ti letou tradicí stabilním zaměstnavatelem.