CENTRA a.s.
CENTRA a.s.

Kdo jsme

Společnost CENTRA a.s. byla založena v roce 1991. V začátcích své činnosti se zabývala zejména nákladní autodopravou, svozem a likvidací odpadu a inženýrskou činností. Již v následujícím roce 1992 se společnost začala orientovat na správu nemovitostí. V dubnu 1992 začala v lokalitě Prahy 8 zajišťovat správu tehdy přibližně 1200 nájemních jednotek. Objem i působnost společnosti v oblasti komplexní správy budov se rozrůstaly a správa nemovitostí se tak velmi rychle stala hlavním programem společnosti. Snaha o kvalitní zajištění činností souvisejících se správou nemovitostí si v průběhu let vyžádala zřízení samostatných divizí se zaměřením na realitní činnost (od roku 1994), zahradnické služby (od roku 1995), úklidové služby (od roku 1999) a dalších divizí, které jsou podrobněji představeny na dalších stránkách. Ve snaze vyhovět vysokým nárokům na správu moderních komerčních objektů byla v roce 1999 vyčleněna samostatná divize Facility Management, která našim klientům poskytuje služby v tomto dynamicky se rozvíjejícím oboru. Facility Management se postupně stává hlavním předmětem činnosti firmy.

Koho hledáme

Hledáme zaměstnance s místem výkonu práce hl. m. Praha, tak i v regionech mimo hl. m. Prahu. a to spolehlivé, pracovité a zároveň připravené k dlouhodobé spolupráci. Volné pracovní místa jsou zejména v oblasti administrativy, financí, technického směru, ale také dělnické jako jsou např. zahradník a uklízečka. Zaujala Vás CENTRA a.s.? Chyťte se příležitosti nastartovat svou kariéru u NÁS. V sekci KARIÉRA/PŘIDEJTE SE K NÁM najdete podrobnější popis všech pozic, které momentálně obsazujeme. Zašlete nám svůj životopis na uvedený email, ozveme se Vám.

Co nabízíme

CENTRA a.s. je učící a rozvíjející se společnost, která má pevné zázemí. Každý zaměstnanec je specialista ve svém oboru a přínosem pro firmu. Každý zaměstnanec dostává od firmy potřebná školení pro výkon své práce s možností kariérního růstu. Vzdělávání našich zaměstnanců je velká priorita, která souvisí s konečným výsledkem odváděné práce/služby pro naše klienty.