Česká národní banka
Česká národní banka

Kdo jsme

Věříme, že Českou národní banku nemusíme představovat, ale pro jistotu... ČNB je centrální bankou České republiky, orgánem vykonávajícím dohled nad finančním trhem a orgánem příslušným k řešení krize na finančním trhu. Je zřízena Ústavou České republiky a svou činnost vyvíjí v souladu se zákonem č. 6/1993 Sb., o České národní bance. Sídlíme v centru Prahy, ale naše zastoupení najdete také v Brně, Hradci Králové, Ostravě, Českých Budějovicích, Plzni a v Ústí nad Labem.

Koho hledáme

Neustále hledáme nové zaměstnance a obsazujeme pracovní pozice napříč všemi odděleními ČNB. Obsazované pozice vyžadují různé úrovně vzdělání i praxe, proto u nás uplatnění najdou uchazeči s různorodými profily - od kuchařů po právníky. Možná jsme právě otevřeli pracovní pozici přesně pro Vás. Neváhejte se podívat na přehled volných pracovních míst na https://www.cnb.cz/job

Co nabízíme

V ČNB můžeme nabídnout zejména jedinečné zázemí stabilní a zároveň pokrokové instituce. Klíčem k úspěšné centrální bance je neustálý rozvoj zaměstnanců a jejich dlouhodobá spokojenost. Proto systematicky vzděláváme, odměňujeme, nabízíme zajímavou škálu benefitů. Umíme ocenit potenciál talentovaných absolventů a řada našich pozic umožňuje flexibilní pracovní úvazek. A co víc, sídlíme v centru Prahy, kam to mají všichni blízko.