Charita Česká republika
Charita Česká republika

Kdo jsme

Jsme největším nevládním poskytovatelem sociálních a zdravotních služeb v České republice. Poskytujeme tady 826 sociálních služeb, 87 zdravotních služeb a 350 služeb jiného druhu. V rámci všech těchto služeb pomáháme téměř 150 tisícům lidem. Kromě domácích aktivit se angažujeme také v rozvojové spolupráci a humanitární pomoci v zahraničí. Vlastní misi máme v Iráku, Gruzii, Moldavsku, Mongolsku, Kambodži a Zambii. Rozsah rozvojových a humanitárních aktivit nás zařazuje na druhé místo mezi českými rozvojovými nevládními organizacemi. Jsme odhodlaní bojovat proti chudobě a sociálnímu vyloučení a podporovat udržitelný lidský rozvoj, sociální spravedlnost a udržitelné sociální systémy u nás i po celém světě.

Koho hledáme

Chceme být především plnohodnotná podpora pro naše kolegy v terénu, kteří realizují projekty v České republice i v zahraničí. Najdete u nás kolegy na pozicích:
- Generální sekretář a vedoucí oddělení
- Regionální manažer pro danou oblast
- Finanční manažer
- Specialista na humanitární pomoc a rozvojovou spolupráci
- Desk Officer (Projektový manažer/ Programový manažer)
- Finanční koordinátor
- Sociální analytik
- Specialista na komunikaci / PR / sociální média
- Tiskový mluvčí
- Dobrovolník na překlady z českého jazyka do angličtiny a naopak
- Dobrovolník, který se podílí na tvorbě videí a propagačních materiálů
- Dobrovolník, který nám pomáhá s grafikou
- Stážista/ka
- HR generalista
- Účetní
- Administrativní / organizační pozice
- Aj.

Co nabízíme

Najdete u nás práci s významným prostorem pro kreativitu, iniciativu a samostatnost, která má hlubší smysl a poskytne vám možnost profesního i osobního růstu. Dostanete unikátní příležitost pracovat s odborníky a učit se od nich. Dále nabízíme měsíční mzdu odpovídající neziskovému sektoru, bonusy, 25 dnů dovolené, 2 dny sick days/rok, 2 dny home office/měsíc, stravenky v hodnotě Kč 100,-/den, multisport kartu za Kč 600,-/měsíc (pro vás i pro vaše blízké), vzdělávací programy, HQ v centru Prahy (v blízkosti stanice metra Národní třída), firemní i mimofiremní aktivity, přátelskou atmosféru v rozmanitém mezinárodním kolektivu ad.