Coca-Cola HBC
Coca-Cola HBC

Kdo jsme

Vítejte v rodině Coca-Cola HBC, která denně osvěží miliony lidí! Coca-Cola HBC Česko a Slovensko je součástí skupiny Coca-Cola HBC a provozuje závod na výrobu nealkoholických nápojů v Praze-Kyjích a Teplicích nad Metují. Věděli jste, že kromě sycených nápojů, které vyrábíme, prodáváme také vodu, rostlinné nápoje, energetické nápoje, džusy a dokonce i alkoholické nápoje? Koupili jsme také vodní zdroj Natura v Teplicích nad Metují a jsme hrdí na to, že jsme v roce 2020 rozšířili portfolio o Costa Coffee. Zákazníci Coca-Cola HBC Česko a Slovensko jsou v srdci všeho, co zde děláme. Staráme se o to, abychom svým zákazníkům poskytli ty nejkvalitnější výrobky a ty nejlepší služby a abychom pro ně byli preferovaným dodavatelem číslo jedna. Působíme ve 28 zemích a vždy táhneme za jeden provaz, abychom dokázali rychle reagovat na potřeby zákazníků. Bez ohledu na to, jakou práci děláme, jsme zodpovědní za výrobu, distribuci a prodej vysoce kvalitních produktů pro naše zákazníky i miliony spotřebitelů. Lidi považujeme za to nejcennější, co máme. Energie zaměstnanců výrazně přispívá k úspěchům celé společnosti. Nikdo se tu nebojí přijít s novým nápadem a zeptat se, když ho něco zajímá nebo potřebuje cokoli objasnit. Všechny výhry oslavujeme společně a motivují nás k lepším výkonům. Na míru připravené programy pro každý segment a úroveň v organizaci a akční prostředí vám nabídnou neopakovatelnou příležitost k osobnímu růstu. Naši lídři vás budou motivovat k tomu, abyste se soustředili na rozvoj své kariéry. Dynamická povaha našeho oboru a příležitost se neustále rozvíjet vás budete neustále motivovat k tomu, abyste maximalizovali svůj potenciál.

Koho hledáme

Ať už jste úžasní s čísly, skvělí při budování vztahů se zákazníky nebo umíte inspirovat tým, máme spoustu příležitostí uplatnění a rolí, ve kterých rozvinete své dovednosti. https://coca-cola.jobs.cz/volne-pozice

Co nabízíme

Máme tým, který dosahuje obdivuhodných výsledků. Občerstvujeme miliony spotřebitelů, kteří si užívají rozmanitosti našeho portfolia značek nápojů. Navíc klademe důraz na své závazky udržitelnosti – mít pozitivní dopad na místní komunity, v nichž působíme.