Continental Automotive
Continental Automotive

Kdo jsme

Continental Automotive Czech Republic v Brandýse nad Labem je jen 10 min od Prahy – Černého Mostu. Ve dvou výrobních závodech pracuje více než 2 300 zaměstnanců. Zaměřujeme se na výrobu elektroniky pro automobilový průmysl: multimediální systémy, palubní přístroje, ovládací panely klimatizací, displeje středových panelů, eCall systémy, telematiku. Máme vlastní lisovnu a lakovnu plastových dílů, využíváme high-tech technologie pro zvyšování kontrastu displejů (Optical Bonding) a laboratoře vybavené nejmodernější technikou. Oddělení vývoje má mezinárodní působnost.

Koho hledáme

V Brandýse nad Labem nabízíme uplatnění profesionálům i čerstvým absolventům (nejen) technických a elektro oborů. Studenti středních, vyšších odborných či vysokých škol si u nás mohou udělat povinnou praxi nebo napsat bakalářskou či diplomovou práci.

Co nabízíme

Zajímavou práci v nadnárodní společnosti. Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi. Možnost využití cizích jazyků. Osobní i profesní růst. Motivující systém odměňování a firemních benefitů. Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí.

Jazykové znalosti

Angličtina: b2

Čeština: b1

Němčina: b1

Francouzština: b1

Italština: b1