CPL Jobs s.r.o.
CPL Jobs s.r.o.

Kdo jsme

? ? ? Hledání nové práce a zvažování kariérní změny není snadný úkol, pokud tedy nespolupracujete s námi! Jsme tým recruiterů, který se specializuje na pozice z různých oblastí (strojírenství, finance, IT, projektový management, administrativa, marketing, logistika atd.) - rádi ti pomůžeme mezi nimi najít tu pravou. Stačí jeden pohovor s námi a otevře se ti spousta možností. Přijď k nám na konzultaci, sděl nám svoje požadavky a my ti pomůžeme najít práci Tvých snů. ? ? - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ?Společnost Cpl Group působí v 11 zemích a pomáhá firmám najít a přilákat ten nejlepší talent v každém oboru. V České republice začala společnost Cpl Jobs působit v roce 2002 se 2 samostatnými pobočkami v Praze a Brně. Jsme přesvědčeni, že pro každého člověka existuje ideální zaměstnání. Ať jsou vaše kariérní cíle jakékoliv, pomůžeme vám je splnit.

Koho hledáme

- čerstvé absolventy
- juniory
- ostřílené matadory
- manažery ze všech oblastí!

Jako personální agentura - Tvůj partner - hledáme každého, kdo je připravený na novou pracovní výzvu. Díky tomu, že spolupracujeme s nejrůznějšími společnostmi z rozličných oborů, můžeme ti najít "práci na míru". Sdílej s námi svůj životopis a hned zjistíme, co konkrétního ti můžeme nabídnout. PS: Umíme i part-time ;)

Co nabízíme

CPL Jobs, to jsou poradenství a konzultace. Dále nabízíme veřejné workshopy, přednášky, mzdové průzkumy trhu, službu executive search, agenturní zaměstnávání, atd.