ČSOB Pojišťovna
ČSOB Pojišťovna

Kdo jsme

Jsme jednou ze společností patřících do ČSOB Skupiny a jsme jediná pojišťovna v České republice, která má sídlo v Pardubicích. A proč tomu tak je? V Pardubicích byla ČSOB Pojišťovna v roce 1992 založena a sídlí zde až do současnosti. Díky tomu můžeme nabídnout lidem z Pardubic a okolí zajímavé pracovní pozice. Zároveň máme zastoupení po celé České republice v podobě deseti regionálních pracovišť a široké pobočkové sítě, ve které pracuje téměř tisícovka odvážných obchodníků. Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům, stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Všem svým klientům poskytujeme služby evropské kvality v oblasti životního i neživotního pojištění. Stabilní zázemí Skupiny ČSOB a silného nadnárodního akcionáře KBC navíc umožňuje klientům ČSOB Pojišťovny získat, za výhodných podmínek, komplexní ošetření svých finančních potřeb. Naší vizí je přinášet lidem jistotu a dodávat odvahu tvořit vlastní svět.

Koho hledáme

Kariéru u nás si můžete zvolit! Ano, opravdu je to na Vás! Můžete si zvolit roli obchodníka, který je u nás v roli podnikatele nebo třeba specialisty v oblasti pojištění podnikatelských rizik. Mezi nejhledanější specialisty patří například pojistní matematici, kteří počítají cenu našich produktů. Produkty ale musí také někdo vymyslet, od toho tu máme produktové manažery. Rozhodnutí, zda klienta pojistíme či nikoliv řeší naši upisovatelé, kteří posuzují jednotlivá rizika, která mohou nastat. S nastavením produktu a vstupem do prodeje pomáhají procesní specialisté, celou činnost řídí projektoví manažeři. Produkt si poté zákazníci mohou koupit například od klientských pracovníků z call centra. Pokud se klientovi stane pojistná událost, jeho plnění posoudí likvidátoři, atd. Toto je jen drobný výčet pozic, které u nás lze najít. Pokud dáte přednost obchodní kariéře, můžete si vybudovat své podnikání pod velkou a silnou značkou ČSOB Pojišťovna.

Co nabízíme

Náš tým se skládá z přátelských kolegů a profesionálů, se kterými se dá zažít hodně zábavy i mimo pracovní prostředí. Po čase jsou naši zaměstnanci již kamarádi. Práce není vždy snadná a při plnění úkolů a termínů může jít hlava někdy kolem. Nicméně vypustit páru je možné na různých akcích, které pojišťovna pro zaměstnance připravuje. Ať už jsou to letní nebo zimní sportovní hry, vodácké putování, víkend na kolech nebo drobné eventy v podobě zmrzliny nebo vánočního punče pro zaměstnance. Kromě zábavy jako takové se u nás ale koná i spousta dobrovolnických aktivit, díky kterým pomáháme a děláme tak radost i lidem, kteří to v životě nemají úplně jednoduché. V ČSOB Pojišťovně držíme spolu a stejný přístup máme také ke svým zákazníkům.