DACHSER Czech Republic a.s.
DACHSER Czech Republic a.s.

Kdo jsme

Jsme přední logistická společnost se sídlem na Kladně. V České republice zaměstnáváme více než 600 lidí a pečujeme o jejich profesní růst. Uplatnění u nás najdou skladoví operátoři, dispečeři i odborníci v oblasti spedice a přepravy. Jako inovátor v logistice používáme nejmodernější techniku a informační technologie, které jsou jednoduché k použití a zároveň mimořádně usnadňují práci.

Koho hledáme

Logistik junior - Kladno, Logistik junior - Brno, Obchodní zástupce - Hradec Králové, Obchodní zástupce pro námořní a letecké přepravy - Praha, Referent/ka obchodu - Hradec Králové, Skladník - České Budějovice, Logistický operátor Letohrad

Co nabízíme

Díky pokrokům, které umožnila globalizace a neustále rozsáhlejší propojení přepravních tras do jedné globální sítě, má kariéra v logistice skutečně skvělou budoucnost. Práce pro společnost DACHSER vás postaví na práh cesty za úspěšnou kariérou v tomto dynamickém a mezinárodním prostředí. Nabízíme ideální podmínky pro žadatele ze všech oblastí, kteří chtějí nejenom získat zkušenosti s rychlým rozvojem logistiky ve společnosti DACHSER, ale rovněž chtějí pomoci společnost formovat. Ať už se k nám chcete připojit z důvodu změny kariéry nebo jste již profesionálem v tomto oboru, ať hledáte odborné zaměstnání s novou perspektivou či chcete získat první náhled do fascinujícího světa logistiky jako trainee u naší společnosti, jste u nás vítáni.