Dachser Czech Republic a.s.
Dachser Czech Republic a.s.

Kdo jsme

Jsme přední logistická společnost se sídlem na Kladně. V České republice zaměstnáváme více než 600 lidí a pečujeme o jejich profesní růst. Uplatnění u nás najdou skladoví operátoři, dispečeři i odborníci v oblasti spedice a přepravy. Jako inovátor v logistice používáme nejmodernější techniku a informační technologie, které jsou jednoduché k použití a zároveň mimořádně usnadňují práci.

Koho hledáme

Logistik junior Kladno Disponent mezinárodních přeprav Kladno Disponent tuzemských přeprav Hradec Králové Disponent tuzemských přeprav České Budějovice Obchodní zástupce Brno Logistický operátor Kladno Logistický operátor Hradec Králové Logistický operátor Brno Logistický operátor Letohrad

Co nabízíme

Díky pokrokům, které umožnila globalizace a neustále rozsáhlejší propojení přepravních tras do jedné globální sítě, má kariéra v logistice skutečně skvělou budoucnost. Práce pro společnost DACHSER vás postaví na práh cesty za úspěšnou kariérou v tomto dynamickém a mezinárodním prostředí. Nabízíme ideální podmínky pro žadatele ze všech oblastí, kteří chtějí nejenom získat zkušenosti s rychlým rozvojem logistiky ve společnosti DACHSER, ale rovněž chtějí pomoci společnost formovat. Ať už se k nám chcete připojit z důvodu změny kariéry nebo jste již profesionálem v tomto oboru, ať hledáte odborné zaměstnání s novou perspektivou či chcete získat první náhled do fascinujícího světa logistiky jako trainee u naší společnosti do má skutečný zájem o logistiku a také odhodlání a nadšení pro skvělé služby, je u nás vítán.