DECATHLON
DECATHLON

Kdo jsme

Jsme francouzská rodinná firma, která nabízí vybavení sportovcům bez ohledu na věk, úroveň nebo oblíbený sport. Ale nejen to – naše produkty u nás vznikají od prvního návrhu přes výrobu ve vývojovém středisku až po důkladné testování profíky. Ať už sportuješ vrcholově nebo jen tak pro radost, s námi tě to bude bavit. Důležitá je vášeň, sportovní duch a týmovost.

Koho hledáme

Do našeho týmu hledáme lídra, který přirozeně dokáže vést tým k dosažení společného cíle! Je běžnou součástí tvého života sport a pohyb? Dokážeš se anglicky domluvit i se zahraničními kolegy? Ať se jedná o jednoduché či složité rozhodnutí, používáš selský rozum? Stavíš se čelem ke svým závazkům? Tak to hledáme právě tebe!

Co nabízíme

V Decathlonu využíváme příspěvek na sport nebo zvýhodněnou Multisport kartu. Těšit se můžeš mimo jiné i na 25 % slevu, díky které se staneš ambasadorem našich produktů. Dále můžeš testovat všechno sportovní vybavení a objevit tak svůj nový oblíbený sport. Nechybí nám ani finanční benefity, které se odvíjejí od splněných cílů - měsíčně až 10 % a ročně až do výše 2 platů. Můžeš se také stát akcionářem firmy a tím zhodnotit své úspory. Největším benefitem je však zajímavá firemní kultura a sportovní atmosféra v týmu. Každý měsíc utužujeme kolektiv pravidelným sportem. Na pravidelných týmových meetinzích společně oslavujeme naše splněné cíle.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b1