Doosan Bobcat EMEA
Doosan Bobcat EMEA

Kdo jsme

Vznikli jsme už před více než 60 lety v USA a dnes, kdy jsme jedním z globálních lídrů ve strojírenství, jsme rozprostřeni po celém světě. Díky tomu téměř každý druhý nakladač nese logo Bobcat. Inovace je naše „druhé“ jméno. V Čechách v Dobříši, kde sídlí centrála pro Evropu, Střední Východ a Afriku a kde najdete 27 národností, je vedle výroby i unikátní INOVAČNÍ CENTRUM nabité nejnovějšími technologiemi. Vyrobíme zde 80% strojů určených pro trhy EMEA. Pracujeme se špičkovými technologiemi a vyvíjíme nové. Zaměstnáváme tisíce lidí a podporujeme talenty. Ty zkušené a i ty, kteří zrovna studují či hledají svou první práci po VŠ.

Koho hledáme

Lidi s potenciálem, s chutí se dále rozvíjet a pomáhat vyvíjet a vyrábět nové stroje. Takové, kteří rádi pracují v týmu a neleknou se mezinárodního prostředí, kde se mluví anglicky. Vedle technických profesí, které převažují, u nás najdete uplatnění i ve všech ostatních oborech, které jsou typické pro mezinárodní firmu – IT, HR, Marketing, Finance, Právní ... Zaměstnáváme celou řadu studentů, kteří si u nás mohou udělat i svou diplomovou či bakalářskou práci, získat praxi v oboru již během studia a spolupracovat na výzkumných projektech, které otevíráme ve spolupráci s univerzitami. Aktuální přehled volných pozic najdete na: https://bobcat.jobs.cz

Co nabízíme

Dynamické prostředí stabilní, mezinárodní společnosti, která pořád roste, možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi, kariérní růst, nové zkušenosti, dobré jídlo za hubičku a mnoho dalšího!