Dopravní podnik hl. m. Prahy
Dopravní podnik hl. m. Prahy

Kdo jsme

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) je největším dopravcem zajišťujícím městskou hromadnou dopravu v České republice. Obsluhuje celkem 142 autobusových linek, 1 trolejbusovou linku, dále 26 denních, 9 nočních tramvajových linek a 3 linky metra. K 1. 7. 2021 DPP vlastnil 1 188 autobusů,1 trolejbus, 811 tramvajových vozů a 146 vlakových souprav metra. Podnik měl k 1. 1. 2021 celkem 11 192 zaměstnanců v evidenčním stavu, z toho 4 379 řidičů MHD. Jediným akcionářem DPP je hlavní město Praha. Více informací o DPP naleznete na dpp.cz

Koho hledáme

Dopravní podnik hl. m. Prahy nabízí práci řidičkám a řidičům tramvají a autobusů, strojvedoucím metra, všem odborníkům v elektroprofesích, zámečníkům, karosářům a automechanikům. Práci u nás najdou i svářeči kovů, lakýrníci nebo odborníci ze strojního průmyslu . Hledáme zaměstnance se zájmem o práci v dopravní oblasti, chutí se učit novým věcem a se smyslem pro odpovědnost.

Co nabízíme

Můžeme vám nabídnout zajímavou práci se zajímavým finančním ohodnocením, zázemí velké a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, dále řadu benefitů – zaměstnanecké jízdné (Lítačka), 5 týdnů dovolené, stravenky, Flexipassy či možnost rekreace. Také vám nabízíme možnost ubytování v ubytovně. Máte šanci stát se součástí týmu jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů služeb v oblasti městské hromadné dopravy v Evropě. Přidejte se k nám.

Jazykové znalosti

:

Počítačové znalosti

: Základy