Economia, a.s. 
Economia, a.s. 

Kdo jsme

Jsme mediální dům Economia, ve kterém každý den vzniká deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom a Respekt a řada dalších titulů v tištěné i digitální podobě. Provozujeme zpravodajské servery IHNED.cz a Aktuálně.cz, freemailové portály i tématické internetové tituly jako magazíny Žena.cz či Vaření.cz. Vedle inspirativních textů, fotek a infografik vyrábíme v našem newsroomu čím dál více videa a to i ve spolupráci s DVTV. Obchodním partnerům poskytujeme široké portfolio služeb. Jsme schopni sestavit komplexní komunikační řešení, poskytovat IT služby a zabezpečit vzdělávání ve vaší firmě.

Koho hledáme

Hledáme člověka, který bude dodržovat naše hodnoty Zaměření na zákazníka Potřeba zákazníka, uživatele, čtenáře, dlouhodobé vztahy, kvalitní servis, sbíráme feedback, trvalá hodnota. Inovace Inovativní přístup naší branže podmiňuje inovativní principy všeho, co v Economii děláme. Rozvíjíme lidi i produkty. Prestiž Prestižní značky, produkty. Hrdost, integrita, etika. Týmovost Máme společné cíle. Chováme se k sobě férově. Respekt Respektujeme své čtenáře, odborné partnery i sebe navzájem. Respektujeme odlišný názor při společných debatách. Respektujeme a podporujeme odlišnost napříč naším konáním.

Co nabízíme

Nejsme jenom noviny Denní tisk není to jediné, co umíme. Vydáváme mnoho dalších titulů, provozujeme webové portály a poskytujeme marketingové a poradenské služby.