EMPIRE CZ s.r.o.
EMPIRE CZ s.r.o.

Kdo jsme

Jsme institut se zaměřením na cizí jazyky a výuku měkkých dovedností. Věříme, že jen vzdělávání, které je opravdovou zábavou, je efektivní a přináší rychle žádané výsledky. Všechny naše jazykové programy jsou vyučované konverzačním stylem. Komunikativnost našich hodin zaručují, kromě metod samotných, také naši speciálně vyškolení profi lektoři. Udržují tempo a dynamiku hodin tak, aby studenti byli soustředěni na 100 %.

Koho hledáme

Jsi nadšený/á lektor/ka, baví tě učit jazyky nebo jsi se vždy toužil/a stát lektorem/lektorkou? Máš cizí jazyky v žilách, jsi nezávislý/á a spolehlivý/á? Přidej se k nám. Nabízíme ti smysluplnou práci v přátelském kolektivu a příjemném mezinárodním prostředí, podporu od zkušených kolegů a motivované studenty.

Co nabízíme

Čeká Tě přijímací pohovor v angličtině, ale nejsi si jistá/ý svojí angličtinou? Potřebuješ zkontrolovat životopis, případně pomoct s přípravou prezentace? S námi to dáš. Přijď si otestovat svou jazykovou úroveň nebo zkontrolovat svoje CV k našemu pultu. Nebo si dohodni ukázkovou hodinu zdarma. Připravíme tě na pohovor - naučíš se nezbytnou slovní zásobu a gramatiku, které ti pomůžou odpovídat na otázky na pohovoru, procvičíš si prezentaci svých dovedností v angličtině, naučíš se reagovat na typické otázky v angličtině a vyzkoušíš si simulovaný pohovor.

Jazykové znalosti

Angličtina: c1, c2