ENGEL&VÖLKERS
ENGEL&VÖLKERS

Kdo jsme

Historie Engel & Völkers sahá do roku 1977, kdy byla založena první pobočka v Hamburku. Od té doby vzniklo celosvětově více než 1000 poboček v 36 zemích na 5 kontinentech - mezi nimi i ta naše pražská a plzeňská.. V Praze působíme 15 let, je nás přes 90, máme 4 obchodní týmy, nově v roce 2022 jsme otevřeli pobočku v Plzni a shop na Anglické na Praze 2. Patříme mezi nejsilnější hráče na realitním trhu a svojí práci odvádíme tak, abychom ukázali lidem, že realitní byznys se dá dělat pořádně a kvalitně. Našimi hodnotami jsou kompetence, exkluzivita a vášeň.

Koho hledáme

Třeba právě Vás - takže zavítejte k nám do stánku a pojďme se pobavit osobně. Hledáte práci, ve které využijete, jak své obchodní dovednosti, tak schopnost naslouchat potřebám klienta? Pak jste tu správně. Čtyři obchodní oddělení, kde najdete stejný základ: zajímavý produkt, tvrdý obchod, komunikaci s lidmi a maximální podporu ze strany firmy. Obsah práce v každém z těchto oddělení se však liší. I od toho je Profesia Days, kde si můžeme popovídat a upřesnit si veškeré informace. V oddělení rezidenčních prodejů najdete ty nejkrásnější byty, domy a vily na území Prahy čekají na to, až je naberete do svého portfolia. V týmu rezidenčních prodejů plníme lidem jejich sny o bydlení a hledáme pro ně nemovitosti přesně dle jejich představ. Oddělení komerčních pronájmů pro Vás bude to pravé, pokud se vidíte v B2B segmentu pražských nemovitostí. Tým rezidenčních pronájmů pro Vás bude tou správnou volbou, pokud milujete akci, máte skvělý time management a nedokážete žít bez kontaktu s lidmi. V naší firmě nabízíme i pozice pro ambiciózní studenty či studentky, kteří chtějí začít budovat svojí kariéru pod záštitou stabilní společnosti se silným jménem. Junior Sales Consultant je obchodní pozice pro studenta či studentku VŠ, ve kterém se naučíte obchod od A po Z. Stát se parťákem seniorního konzultanta u nás, znamená skvělou příležitost učit se od člověka, který je profesionálem ve svém oboru. Data researcher je administrativní pozice v oddělení Data Miningu a bude pro vás ta pravá, pokud hledáte brigádu v administrativě, rádi pracujete na počítači a na internetu dokážete vždy vyhledat přesně to, co potřebujete. Talent Sourcer je skvělou příležitostí pro někoho, kdo chce získat zkušenosti a nahlédnout do procesů, které souvisí s personálním oddělením. Baví-li Vás navazování kontaktu s lidmi, máte rádi komunikaci a chcete být prvním člověkem, se kterým uchazeči o práci v naší firmě budou hovořit, bude Vás naplňovat práce Talent Sourcera na našem oddělení HR.

Co nabízíme

Stát se součástí společnosti Engel & Völkers neznamená pouze pracovat pod silnou značkou na pražském trhu. Znamená to přidat se do skvělého kolektivu lidí, kteří táhnou za jeden provaz a stejně jak ze svého úspěchu, se těší z úspěchů svých kolegů. Znamená to chodit do práce s radostí a svojí práci mít opravdu rád. Engel & Völkers je místem, kde se lidem přeje a kde máte díky možnosti neomezených provizí šanci stát se pánem toho, kolik si vyděláte. Za 15 let působení v Praze jsme otevřeli 4 obchodní oddělení. Nově jsem otevřeli pobočku na komerční nemovitosti v Plzni, zároveň jsem se rozšířili i v Praze, navštívit nás můžete v našem shopu na Anglické 13, Praha 2. Připravujeme další nová oddělení, plánujeme otevření i dalších poboček, vizi máme jasnou a k ní potřebujeme Vás. Do těchto nových oddělení budeme potřebovat lidi, kteří vyrostli v naší firmě, znají naše hodnoty a postupy a k úspěchům se dostali díky vlastní píli a práci. Tudíž jsme připraveni rozšířit všechny naše oddělení. Čeká na Vás intenzivní školící program (měkké a tvrdé dovednosti, vyjednávací schopnosti, etiketa, daňové a právní základy), nebo třeba možnost procvičit si své jazykové schopnosti na interních jazykových kurzech. Samozřejmostí je Multisport karta, zdravá lednice Freshpoint s firemní slevou či čerstvé ovoce na pracovišti. Těšit se můžete i na pravidelné oslavy, teambuildingy a akce.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b1, b2, c1, c2

Český jazyk: c1, c2

Počítačové znalosti

MS Office: Pokročilý