Engel & Völkers
Engel & Völkers

Kdo jsme

Engel & Völkers je německá realitní společnost působící na realitním trhu od roku 1977, v současné době patříme mezi přední světové realitní kanceláře. V Německu byla Engel & Völkers v roce 2015 opětovně zvolena nejlepším zaměstnavatelem roku. Za 42 let si společnost vybudovala stabilní síť 700 poboček ve 36 zemích na 4 kontinentech, kde nabízí profesionální a spolehlivé poradenství při prodeji, nákupu a investicích do středně velkých komerčních a rezidenčních nemovitostí. V Engel & Völkers naplňujeme touhy a přání lidí po celém světě, ať už v obchodním nebo soukromém životě. Kompetence, exkluzivita a vášeň jsou našimi základními hodnotami.

Koho hledáme

Hledáme obchodníky s vášní pro krásné nemovitosti, ale i třeba i ty, díky kterým je špičková nejen naše práce, ale i chod našich kanceláří. Možná hledáme právě Vás! Podívejte se naše čtyři oddělení (www.pracevengel.cz) a třeba si už příští měsíc užijeme společnou páteční snídani v našich kancelářích v secesním domě v centru Prahy. Hledáme ty nejlepší kolegy pro nejlepší klienty Nezajímá nás, co jste prodávali, zajímá nás, jak jste byli úspěšní a zda máte chuť se realitní byznys naučit. Ať už k nám nastoupíte na pozici sales konzultanta, asistentky nebo juniorního obchodníka dostanete všechno, co k práci potřebujete a navrch ještě maximální podporu celého týmu. Podívejte se, co to znamená stát se obchodníkem v Engel & Völkers. 3 základní stavební kameny práce v týmu Engel & Volkers: Dveře u nás mají otevřené všichni, kteří mají obchod v krvi, milují výzvy, umí nejen mluvit, ale i naslouchat druhé straně, jsou féroví a jejich cílem je spokojenost klienta. Úspěšnou mezinárodní firmu bychom nevybudovali bez důrazu na 3 základní hodnoty: 1. Znalosti a kompetence - víme, že kompetentní a smysluplné rady můžeme klientům dávat jen tehdy, když máme maximální přehled a znalosti v oboru. Proto klademe maximální důraz na (sebe)vzdělávání všech našich zaměstnanců. 2. Vášeň pro to, co děláte - každý den je výzva. Pomáháme s prodejem a pronájmem nemovitostí za stovky milionů, potkáváme se s úspěšnými lidmi, kterým plníme jejich, často celoživotní, sny. A víme, že bez vášně, ochoty a maximálního nasazení to nejde. 3.Férovost a týmovost - zakládáme si na špičkové reputaci i na tom, že tvoříme tým, o který se můžete opřít. Kdykoli. Každý den bojujeme za to, aby se pověst práce realitních makléřů zlepšovala. Nechceme toho málo... Ale máme co nabídnout...

Co nabízíme

Proč k nám? Nelimitované provize (výdělek 1-7 miliónů Kč ročně) Perspektiva kariérního růstu v mezinárodní firmě Nejlepší zaměstnavatel v Německu Obchodování s produktem, za kterým si můžete na 100% stát Maximální podpora při zapracování a obchodování v rámci naší celosvětové sítě Zajímavé bonusy a skvělé pracovní prostředí Roční plán rozvojového školení Kurzy anglického, německého a španělského jazyka Teambuildingové activity Engel & Vőlkers Academy – týdenní školení v zahraničí Společné páteční snídaně, relax room, fotbálek Přátelské prostředí a teamová podpora Multisport karta Spousty dalších výhod – od Vás chceme, abyste chtěli a byli nejlepší!

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b1, b2, c1, c2

Český jazyk: c1, c2