EURES
EURES

Kdo jsme

EURES (European Employment Services), neboli Evropské služby zaměstnanosti je bezplatná informační a poradenská síť v zemích EU, EHP a ve Švýcarsku. EURES poskytuje informace a služby související s mobilitou pracovníků v rámci EU, EHS a Švýcarska, čímž podporuje volný pohyb pracovních sil v rámci EU, EHP a Švýcarska. Na portálech EURES www.eures.europa.eu a www.eures.cz lze najít aktuální informace o životních a pracovních podmínkách v zemích EU, EHP a ve Švýcarsku, stejně jako nabídku volných pracovních míst. Celoevropskou síť EURES tvoří cca 900 EURES poradců, v ČR působí na krajských pobočkách a kontaktních pracovištích Úřadu práce.

Koho hledáme

Zájemce o práci v zahraniční všech možných oborů a profesí. Oficiální celoevropskou databázi všech volných míst členských států EU, EHP a Švýcarska naleznete na Evropském portále pracovní mobility: www.eures.europa.eu. Tato volná pracovní místa jsou uveřejňována prostřednictvím veřejných služeb zaměstnanosti jednotlivých zemí.

Co nabízíme

Bezplatný informační a poradenský servis, Informace o životních a pracovních podmínkách v jednotlivých zemích, Databáze volných pracovních míst v zemích EU, EHP a Švýcarsku