VITrading s.r.o.
VITrading s.r.o.

Kdo jsme

Jsme malá firma sídlící v Brně ve Slatině. Zabýváme se prodejem moderních, ekologických a úsporných technologií pro chlazení a topení. Kromě prodeje poskytujeme i odborné technické poradenství. Předmětem naší činnosti je tedy prodej klimatizací a tepelných čerpadel značky Panasonic a jejich příslušenství.

Koho hledáme

Do našeho týmu hledáme technicky smýšlejícího zaměstnance na pozici TECHNICKÉHO PORADCE. Požadujeme člověka, který rozumí všeobecnému principu fungování elektrických zařízení a který má zájem se učit a profesně rozvíjet se v oboru elektrotechniky a chlazení/topení. Nemáte znalosti z oboru chlazení a topení? To nevadí, vše potřebné Vás naučíme. Nicméně vaši znalost oboru chlazení/topení velmi oceníme. TECHNICKÝ PORADCE má kompletní přehled o produktech a jejich technických parametrech. Je velmi důležitou součástí týmu, protože komunikuje s montážními firmami, projektuje realizace, radí při výběru typu zařízení, při montáži či servisu a pomáhá lokalizovat závady zařízení. Poradenství probíhá převážně po telefonu nebo mailu, podle potřeby i osobně v místě realizace. Technický poradce se denně setkává například s těmito pojmy: kompresor, invertor, výparník, elektronický expanzní ventil, čtyřcestný reverzní ventil, chladivo, chladivový okruh…

Co nabízíme

Nabízíme: - plný pracovní úvazek - progresivní platové ohodnocení - kancelář v klidném prostředí v dobře dostupné lokalitě Brna - práci s moderními a žádanými technologiemi - kompletní zaškolení a certifikace pro práci se zařízeními - možnost využít firemní vozidlo - firemní notebook a telefon - firemní bonusy (příspěvek na důchodové pojištění a dovolenou). Co Vás čeká hned v začátku? V první řadě školení o sortimentu, následně potom krátkodobé naučné stáže v montážních firmách při instalacích zařízení a jejich servisu. Zde se dozvíte vše o funkci zařízení a o způsobech instalace, což následně využijete při práci technického poradce.

Jazykové znalosti

: