Frontman
Frontman

Kdo jsme

Ve Frontmanu pomáháme začínajícím a perspektivním společnostem v jejich rozjezdu a prosazení se na trhu. Naše služby poskytujeme širokému spektru firem, a proto je naše práce opravdu pestrá a nikdy se v ní nenudíme. Pomáháme inovativním firmám působícím např. v oblasti: ◾ technologií, ◾ zemědělství, ◾ developmentu ◾ či služeb. Nejsme ale pouze týmem profesionálů. Cítíme se také jako skupina fajn lidí s podobným přístupem k životu. Všichni věříme, že o naší společnou budoucnost se musíme starat už nyní. Jedině tak si budou moci naše děti užívat stejně skvělý svět, jaký máme teď my. Přátelská atmosféra uvnitř naší firmy je už standardem, což je vidět na motivaci našich zaměstnanců posouvat se dál a tím posouvat dál i celou naši firmu. ⭐

Koho hledáme

Do svých řad hledáme především zapálené lidi, kteří se nebojí přicházet s vlastními nápady, jsou schopni pracovat samostatně, avšak zároveň jsou týmoví hráči. Uplatnění zde najdou jak profesionálové s mnohaletými zkušenostmi, tak junioři, kteří svou kariéru teprve rozjíždí. ? V našem seznamu volných pozic si můžete vybrat mezi desítkami nabídek.

Co nabízíme

Přejeme si, abyste u nás lehce sladili pracovní život s vaším osobním. A mohli načerpat nové síly třeba aktivním sportem, na výletech s rodinou nebo na našem teambuildingu. ? Mezi benefity, které nabízíme, patří: ◾ 5 týdnů dovolené ◾ Stravenkový paušál ◾ Vzdělávání ◾ Teambuildingy ◾ MultiSport ◾ 7,5 hodinová pracovní doba ? Chcete se k nám přidat už teď? Mrkněte na volné pozice na našich webových stránkách a ozvěte se!