GLOBAL ASSISTANCE a.s.
GLOBAL ASSISTANCE a.s.

Kdo jsme

Jsme GLOBAL ASSISTANCE a.s. a téměř 20 let se staráme o to, aby každá rodina cítila klid a jistotu v náročných situacích. Snímáme tíhu nečekaných událostí. Jsme parťákem, který kryje záda, odborně i lidsky. Poskytujeme celou paletu asistenčních služeb pro motoristy nebo cestovatele, v rámci celé Evropy.

Koho hledáme

Hledáme Koordinátory auto asistence se základní znalostí anglického jazyka a Koordinátory cestovní a domácí asistence s výbornou znalostí anglického jazyka. Do oddělení cestovní asistence hledáme také lékaře, který by měl zajistit kvalitu předávaných informací týkajících se zdravotního stavu našich klientů v zahraničí a poskytovat odbornou podporu týmu koordinátorů cestovní asistence.

Co nabízíme

- Úplné zaškolení a možnost dalšího vzdělávání - Vedle fixního ohodnocení máme pravidelné bonusy a odměny - Stravenky - Multisport kartu za 150,- - Plně hrazené individuální jazykové kurzy s rodilým mluvčím - Příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění - Slevy na velké množství firemních produktů - Zónu pro relaxaci a zábavu - Přátelský kolektiv, který se schází i po práci - pro auto asistenci a lékaře možnost HO