Globus ČR, v.o.s.
Globus ČR, v.o.s.

Kdo jsme

Globus je německý maloobchodní řetězec, podnikající kromě Německa i v Lucembursku, České republice a Rusku. Na český trh expandoval Globus v roce 1996 historicky prvním hypermarketem na území České republiky v Brně. Momentálně provozujeme 15 hypermarketů a zaměstnáváme přes 6000 zaměstnanců. Všechny naše hypermarkety se mohou pyšnit vlastní pekárnou, řeznictvím a restaurací.

Koho hledáme

Hledáme především kandidáty, kteří chtějí pro nás - pro Globus - pracovat. Úspěšný kandidát musí mít chuť učit se nové věci a být iniciativní a nebát se převzít zodpovědnost. Samozřejmě na určité pozice vyžadujeme od uchazeče i odborné vzdělání, případně relevantní zkušenosti.

Co nabízíme

Uchazečům o zaměstnání nabízíme celou řadu pozic napříč společností - od pozic v provozu až po pozice na Koordinaci (centrále společnosti). V provozu obsazujeme pozice Prodavač, Pokladní, Pekař, Řezník, Kuchař. Pozice na Koordinaci jsou spíše administrativního rázu, např. Sortimentní manager, asistentka nákupu, případně pozice do IT, Supply chain managementu, marketingu apod.