Golden Gate CZ
Golden Gate CZ

Kdo jsme

Společnost GOLDEN GATE CZ a.s. je lídrem českého trhu s investičními drahými kovy a široké veřejnosti umožňujeme investice do fyzického zlata, stříbra a platiny prostřednictvím spoření v rámci revolučního Komoditního účtu. Svým klientům nabízíme, ale ještě něco cennějšího, než jsou drahé kovy. Jsou to ekonomické souvislosti a pochopení principů, jak funguje svět peněz, a v neposlední řadě dlouhodobou vizi, jak si vybudovat vlastní bohatství v souladu s ekonomickými cykly. Pořádáme již 9. ročník největší ekonomické konference v ČR - Vyšehradské fórum, kde právě takové informace můžete načerpat i Vy. Událost se koná 21.10.2021 v čase od 18-20 hodin offline i online, na kterou Vás rádi pozveme. Portfolio našich služeb doplňuje také jedinečný Bitcoinový účet, díky kterému se stává investování do Bitcoinu jednodušší a dostupnější širší veřejnosti - v českém jazyce, za české koruny, postupně po malých částkách a s podporou poradce.

Koho hledáme

Hledáme lidi, kteří mají v prvé řadě chuť růst a jsou ochotni pro to něco dělat. Očekávají od života více a chtějí si plnit svoje sny, ne sny někoho jiného. Zajímá je vzdělávání v oblastech podnikání, obchodu, investic. Jsou pozitivně naladěni a s lidmi komunikují rádi. Podmínkou spolupráce je mít ukončenou alespoň SŠ s maturitou a čistý trestní rejstřík.

Co nabízíme

Smysluplnou práci pro klienty s jednoduchým, kvalitním a velmi potřebným produktem, o který je zájem. Taktéž obor a zázemí společnosti s velkou příležitostí k seberealizaci a vybudování perspektivní - dlouhodobě udržitelné kariéry. Aby se tak mohlo stát, je nezbytný vzdělávací systém a podpora profesionálů včetně možnosti transparentního kariérního růstu v obchodní i manažerské oblasti. Čas je nejcennější komoditou, proto nabízíme absolutní časovou flexibilitu - práci v době a v rozsahu podle svých potřeb a také možnost práce jak offline, tak online podle vlastních preferencí.