Hanon Systems Autopal
Hanon Systems Autopal

Kdo jsme

Hanon Systems Autopal vyvíjí a vyrábí komponenty klimatizačních a chladicích systémů a řešení pro řízení teploty a energií v automobilech. Ve dvou technických centrech a dvou výrobních závodech v Novém Jičíně a v Hluku v současnosti zaměstnává více než 2 200 zaměstnanců. Do produktového portfolia firmy patří klimatizační hadice, CO2 akumulátory, vodní trubky, vnitřní výměníky tepla (IHX), chladiče, chladicí moduly, vzduchové a vodní mezichladiče, kondenzátory, nerezové tepelné výměníky a ventily s technologií EGR (recirkulace výfukových plynů). Mezi zákazníky společnosti se řadí přední výrobci automobilů.

Koho hledáme

Nebojíte se nových výzev, máte nápady, jste proaktivní? Dejte nám o sobě vědět a my vám dáme příležitost uplatnit se v oblasti výzkumu a vývoje, výroby, technologie, plánování, neustálého zlepšování, kvality, logistiky i financí.

Co nabízíme

- Motivující finanční ohodnocení
- Zázemí mezinárodní společnosti
- Aktivní využití anglického jazyka
- Práce v multikulturním týmu
- Práce se špičkovými technologiemi
- Odborné a jazykové kurzy
- Možnost kariérního růstu
- Zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní a životní pojištění, půjčky na bytové účely, věrnostní odměny, odměny dárcům krve a kostní dřeně, a další)
PRŮBĚH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ:
- zaslání CV;
- telefonický pohovor s náborovým pracovníkem – ověření základních předpokladů pro danou pracovní pozici;
- pohovor s manažerem;
- zpětná vazba o výsledku výběrového řízení