H&M
H&M

Kdo jsme

Jsme jedna z největších světových módních společností, která nabízí mnoho kariérních příležitostí. Věříme ve schopnost našich zaměstnanců rozvíjet a podporovat každého, kdo chce přijmout nové výzvy uvnitř naší společnosti. Disponujeme rychle měnícím se prostředím s velkou rozmanitostí, které je všechno, jen ne nudné.

Koho hledáme

Jako jedna z největších světových módních společností nabízí H&M mnoho kariérních příležitostí. Věříme ve schopnost našich zaměstnanců rozvíjet a podporovat každého, kdo chce přijmout nové výzvy uvnitř naší společnosti. Disponujeme rychle měnícím se prostředím s velkou rozmanitostí, které je všechno, jen ne nudné. Jelikož se náše týmy neustále rozrůstají, chtěli bychom na naší palubě přivítat milovníky módy, kteří mají smysl pro obchod a zároveň ví, jak inspirovat a motivovat tým k dosažení skvělých výsledků a rádi by pracovali v jednom z našich týmů.

Co nabízíme

Stabilní zaměstnavatel i v období pandemie. Možnost osobního růstu ve společnosti (přes 70 % náborových procesů je interních). Rozsáhlý program školení. 25% zaměstnanecká sleva na zboží. Stravenkový paušál. Šance být součástí unikátní H&M společnosti a její kultury. Jsi to pouze ty sám, kdo nastavuje limity svým kariérním možnostem. Tvůj osobní rozvoj je pro nás velmi důležitý! Zní pro tebe naše nabídka zajímavě? Je to tvoje šance nastartovat neobyčejnou kariéru!