HOPI s.r.o.
HOPI s.r.o.

Kdo jsme

Rodinná firma, založená v roce 1992 panem Františkem Piškaninem. Aktivní logistikou reaguje na požadavky trhu se silným důrazem na environmentálně orientovaný přístup. Společnost HOPI působí kromě České republiky na území dalších čtyřech států Evropské unie a přirozeným růstem a tvorbou vlastního know-how se stala jednou z nejvýznamnějších logistických firem ve středoevropském regionu.

Koho hledáme

Hledáme odborníky s praxí i absolventy do různých oddělení, kteří chtějí svou kariéru vybudovat v silné logistické společnosti. Nabízíme širokou škálu pracovních pozic od skladových pracovníků, přes administrativu až po pozice ve středním managementu. Studentům nabízíme možnost získání důležité praxe při studiu a pro absolventy vysokých škol máme otevřený Trainee program.

Co nabízíme

Nabízíme široké možnosti osobního a profesního růstu, práci v přátelském prostředí. Motivační ohodnocení. Možnost podílet se na mezinárodních projektech, poznávat unikátní know-how a specifické procesy. Naši zaměstnanci jsou motivováni bohatými zaměstnaneckými výhodami a benefity.