IMI Precision Engineering
IMI Precision Engineering

Kdo jsme

V Modřicích sídlíme od roku 2002. V moderní budově provozujeme výrobu, vývoj a testování produktů, které nachází široké uplatnění napříč mnoha průmyslovými obory. Mezi naše zákazníky patří přední výrobci z oboru automotive, průmyslové automatizace, potravinářství, železniční dopravy, medicínské techniky, energetiky a výroby nákladních vozů. Jsme světovým lídrem v oblasti technologií pro řízení médií a pohybu. Dodáváme výjimečná řešení zvyšující produktivitu a efektivitu zařízení našich zákazníků všude tam, kde je vyžadována přesnost, rychlost a technická spolehlivost.

Koho hledáme

Komplexnost a rozsah naší společnosti nám umožňuje zaměstnat lidi z různých oborů, různého věku a kvalifikace. Do výroby hledáme šikovné - Operátory/ky, - Seřizovače - Montážní dělníky/ce. V kanceláři u nás najdu uplatnění všichni s technickým vzděláním na pozici - Procesní inženýr/ka, - Kvality inženýr/ka, - Design inženýr/ka.

Co nabízíme

Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí hrazený firmou Silné zázemí mezinárodní společnosti Příspěvky k významným životním událostem a na životní nebo penzijní připojištění Pohodlnou dopravu z centra Brna do CTP a zpět zdarma Dotované stravování v závodní kantýně Káva a občerstvení na pracovišti zdarma 5 týdnů dovolené Moderní a čisté pracovní prostředí Zvýhodněný mobilní tarif

Jazykové znalosti

: