Jan Hotels
Jan Hotels

Kdo jsme

Jan Hotels je soukromý hotelový řetězec, který v současné době sestává ze čtyř hotelů, z nichž každý má svůj osobitý půvab a zvláštní příběh a hlavně úžasnou atmosféru mezi kolegy napříč všemi odděleními. Moderní Hotel DUO je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám a moderním pokojům. Butikový Hotel Leonardo je jedinečný 4-hvězdičkový hotel situovaný v historické budově z 15. století, jen pár kroků od Karlova mostu. Okouzlující Hotel Růže s letní terasou a krásným výhledem na řeku Vltavu se nachází v budově bývalé jezuitské koleje ze 16. století v Českém Krumlově. Autentické architektonické dědictví hotelu OldInn ve spojení s moderním komfortem dělá z hotelu místo skutečného šarmu, pohodlí a služeb, které přitahuje dnešní sofistikovaného cestovatele.

Koho hledáme

Baví Vás práce s lidmi, poznáváte rádi jiné kultury, hledáte možnost seberealizace, kariérního růstu a nemáte rádi rutinu? Pak se optejte na pracovní příležitosti v Jan Hotels! Jsme přesvědčeni, že náš úspěch je založen na lidech, kteří tvoří náš tým. Neustálá inovace, týmová spolupráce, ambice být nejlepší, vzájemný respekt a empatie jsou naše hodnoty. Staňte se členem naší rodiny a PŘISPĚJTE TAK K NAŠEMU SPOLEČNÉMU ÚSPĚCHU. Momenálně hledáme nové kolegy/ kolegyně na tyto pozice: Praha - centrála Jan Hotels: Technický ředitel Administrativní asistent Praha - Hotel DUO: FB Manager Restaurant & Bar Supervisor Číšník/ servírka na snídaně/ večeře/ a la carte/ bowling Barman Recepční Kuchař studené kuchyně Praha - Hotel Leonardo: Recepční Portýr Číšník/ servírka na snídaně Kuchař Český Krumlov - Hotel Růže a OldInn: Číšník/ servírka Zástupce manažera údržby Recepční

Co nabízíme

Věrnostní bonus 12.000 Kč po 1 roce práce na HPP pro pozice číšník/ servírka Zajištění startovacího ubytování pro nováčky s trvalým pobytem mimo Prahu a Středočeský kraj K férové mzdě navíc měsíční bonus 10% z hrubé mzdy, tipy, příplatky za práci o víkendu nebo ve svátek, finanční odměnu za kladné hodnocení od hostů a za doporučení nového zaměstnance, dárek k Vánocům a narozeninám a roční prémii Vstup zdarma do fitness a bazénu v hotelu DUO a 50% slevu na bowling Dotovanou kartu Multisport Zdarma jazykové kurzy angličtiny, němčiny a španělštiny nebo online vzdělávání Seduo.cz Možnost kariérního postupu Dotované závodní stravování Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění 5 dní zdravotního volna a 20 dní dovolené Zaměstnanecké slevy na služby hotelu A celou další řadu zajímavých benefitů, pro které za to pracovat u nás!

Jazykové znalosti

Český jazyk: c1, c2

Anglický jazyk pro pozice v managementu a v obsluze hostů: b2

:

:

Počítačové znalosti

PC - MS office pro administrativní pozice: Pokročilý

: Základy