Letiště Praha, a.s.
Letiště Praha, a.s.

Kdo jsme

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s.

Koho hledáme

Celoročně hledáme zaměstnance na nejrůznější pozice ať už v mateřské společnosti poskytující sdílené služby v oblasti financí, IT, lidských zdrojů, práva, ale i v dceřiných společnostech na provozní pozice v bezpečnostních složkách letiště nebo na specifické pozice v oblasti údržby a odbavení letadel a cestujících, v zákaznické péči a VIP službách.

Co nabízíme

Naše společnost nabízí především zajímavou a pestrou práci v atraktivním prostředí letecké dopravy a mezinárodního letiště, možnosti odborného vzdělávání a rozvoje a celou řadu firemních benefitů, jako například 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, jazykové vzdělávání, systém volitelných benefitů Cafeteria, příspěvek na penzijní či životní připojištění a další.