LYRECO
LYRECO

Kdo jsme

Co děláme? Zjednodušujeme život v práci. Jsme jedním ze světových lídrů v oblasti produktů pro kanceláře a pracoviště v Business to Business segmentu. Jak to děláme? Nabízíme komplexní řešení. Máme více než 9 000 produktů, které si naši zákazníci mohou objednat takovým způsobem, který jim nejvíce vyhovuje a my jim objednávku doručíme už následující pracovní den. Naším cílem je zjednodušovat život v práci našim zákazníkům ve 42 zemích ve světě. Centrálu pro 4 země máme na Slovensku v Pezinku a v Čechách máme logistické centrum v Dolních Břežanech.

Koho hledáme

Hlavně hledáme osobnosti #tělemiduší. Buď klidně i jelen - hlavně, že si budeme rozumět.
Momentálně pro Lyreco hledáme:
1.Kolegy/ně do obchodního týmu: Když jsi připraven/a prodávat, co zákazníkům na očích uvidíš? Nás v Lyrecu prodej prostě baví a právě hledáme osobnosti, které umí prodávat. Zákazníkům taky poradíš, pomůžeš, doporučíš. Prostě byznys. A budeš taky na sobě pracovat, aby ses brzy stal jedním z nejlepších. Naši interní školitelé ti pomohou se rozvíjet. :)
2.Kolegy/ně do logistického centra: Přidej se k nám když jsi noční sova (pracovní doba 0:30-9:00)? s oprávněním k řízení vysokozdvižného vozíku, chtěl/a by si pracovat v našem skladu v Dolních Břežanech, vykládka a nakládka kamionů, manipulace se zbožím, evidence, kontrola ti nedělají problém.

Co nabízíme

Zkus to s námi a získej kromě nadstandardních bonusů i partu stejně skvělých kolegů, s kterými jsou firemní eventy ještě větším zážitkem. Stravenky, dovolená navíc, teambuildingy jsou jen některé s našich benefitů, rádi ti o nich povíme osobně.

Jazykové znalosti

česky: c1, c2