Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.
Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.

Kdo jsme

Marelli Automotive Lighting Jihlava se zaměřuje na vývoj a výrobu nejmodernějších předních světlometů. Výsledkem naší práce jsou nejlepší systémová řešení a kvalitní sériové výrobky, které získávají ocenění na světovém trhu a jsou dodávané předním světovým výrobcům automobilů jako jsou Škoda, Audi, Mercedes, BMW, VW... Společně se zákazníky a partnery navrhujeme světlomety, které dotvářejí charakter dané značky a modelu.

Koho hledáme

Hledáme nadšence pro svůj obor, týmové hráče a fanoušky do technologií, kteří s námi budou tvořit příběh světla. Aktuálně hledáme kolegy především pro vývoj světlometů, ale pro šikovné lidi i z jiných oblastí se u nás místo vždy najde.

Co nabízíme

Zakládáme si na přátelském a neformálním pracovním prostředí pracujeme s HIGH-TECH. Hodnoty, které ctíme jsou Inovace - Rozmanitost - Spolupráce - Udržitelnost - Excelence Jsme stabilním zaměstnavatelem se zázemím silné zahraniční společnosti. Našich zaměstnanců si vážíme, a proto nabízíme možnosti profesního i osobního rozvoje využíváme pružnou pracovní dobu a částečný home office. Dopřáváme si odpočinek v podobě 5-ti týdnů dovolené, zkrácené pracovní doby, masáží a dalších volnočasových aktivit. Nadstandardní odměny jsou pro nás samozřejmostí: - 13. mzda - příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč - příplatek na dojíždění ve výši až 1500 Kč - penzijní připojištění