MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku
MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku

Kdo jsme

Jsme úspěšná pobočka americké životní pojišťovny MetLife, založenou roku 1868. Sídlíme hned u metra Florenc v pátém patře s krásným výhledem na celou Prahu.

Koho hledáme

Hledáme nové kolegy na pozice telefonista/telefonistka, asistent/ka, pojišťovací poradce/poradkyně, manažer/ka obchodního týmu. Co byste měli mít a jací byste měli být? - Měli byste být otevřeni novým přístupům a rádi se učit nové věci. - Měli byste být fair týmovými hráči. - Důležitý je u nás smysl pro zodpovědnost, spolehlivost, důslednost ale také pro humor. - Poradci a manažeři musí mít minimálně maturitu

Co nabízíme

Nabízíme práci, ve které: Využijete své dobré prezentační schopnosti. Budete mít možnost učit se od nejlepších a posouvat se. Budete pracovat v moderní kanceláři v centru Prahy s týmem příjemných lidí. Naše práce je velmi různorodá a bude jen na vás, jak budete rozdělovat čas a energii jednotlivým činnostem. Bude na vás kde, kdy a s kým budete pracovat. Když budete k práci přistupovat proaktivně, bude vás bavit a nebudete pravděpodobně chtít ani muset už nikdy hledat jiné zaměstnání.