Ministerstvo průmyslu a obchodu – OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
Ministerstvo průmyslu a obchodu – OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Kdo jsme

Jsme Ministerstvo průmyslu a obchodu. Tedy konkrétně jeho část. Máme na starosti dotace z evropských fondů pro podnikatele v České republice. Pojmy jako inovace, nízkouhlíková ekonomika či digitalizace nám nejsou cizí a snažíme se podporovat podnikatele, kteří tyto pojmy dokážou převést do reálného světa. Jsme práce, ve které za sebou uvidíš skutečné výsledky. Jsme kolektiv, ve kterém se budeš cítit vždy dobře.

Koho hledáme

Hledáme především absolventy vysokých škol a vysokoškolsky vzdělané lidi s praxí se zaměřením na veřejnou správu, regionální rozvoj, evropské fondy, ekonomiku, techniku a právo. Důležité pro nás je, abys měl/a chuť pracovat, učit se a měl/a pozitivní přístup k práci a životu.

Co nabízíme

Státní správa nabízí jistotu, na kterou se můžeš spolehnout. Platovou třídu ti dáme podle toho, jaké máš vzdělání a praxi, k tomu ti přidáme osobní ohodnocení a odměny. Odborně můžeš růst na nejrůznějších seminářích, vzdělávacích akcích a jazykových kurzech, abys mohl/a vycestovat i do zahraničí. A dostaneš od nás i dostatek prostoru k odpočinku, protože jsme přesvědčeni, že život není jen o práci, nabídneme ti 5 týdnů dovolené a k tomu 5 sick days. Těšíme se na tebe :-)