Ministerstvo zahraničních věcí České republiky
Ministerstvo zahraničních věcí České republiky

Kdo jsme

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky

Koho hledáme

- Hledáme uchazeče/ky se středoškolským vzděláním na pozice ASISTENTŮ/EK (v platových třídách 8, 9, 10) se znalostí anglického jazyka na certifikované úrovni B1, nejlépe v kombinaci s jazykem ruským, francouzským, portugalským nebo španělským na certifikované úrovni B1.
- Hledáme uchazečky/če se středoškolským vzděláním na pozice KONZULÁRNÍCH REFERENTŮ/EK (v platové třídě 8) s předpokladem vyslání na zastupitelský úřad, se znalostí anglického jazyka na certifikované úrovni B2, nejlépe v kombinaci s jazykem ruským, francouzským, portugalským nebo španělským na certifikované úrovni B2.
- Hledáme uchazečky/če s vysokoškolským vzděláním (magisterský stupeň) na pozice IT EXPERTŮ (v platových třídách 10, 12, 13, 14) se znalostí anglického jazyka na certifikované úrovni B1, B2 a C1.
- Hledáme uchazečky/če s vysokoškolským vzděláním (magisterský stupeň - směr právní) na pozice PRÁVNÍKŮ (v platových třídách 12, 13, 14) se znalostí anglického jazyka na certifikované úrovni C1, nejlépe v kombinaci s jazykem ruským, francouzským, portugalským nebo španělským na certifikované úrovni B2.
- Hledáme právníka v oddělení realizace zakázek v odboru koordinátora veřejných zakázek v MZV ČR v oboru služby: "Zahraniční vztahy a služba" a “Veřejné investování a zadávání veřejných zakázek“.
- Hledáme referenta poštovních služeb a elektronické komunikace v oddělení elektronické a listinné komunikace v odboru administrativy a zpracování informací v MZV ČR v oboru služby: "Zahraniční vztahy a služba".

Co nabízíme

Stabilní prostředí státní správy, možnost cestování, výborné finanční ohodnocení, dotované stravování, fond kulturních a sociálních potřeb, placené jazykové kurzy.

Jazykové znalosti

: b1, b2, c1

Počítačové znalosti

: Pokročilý

: Expert