MONDI ŠTĚTÍ a.s.
MONDI ŠTĚTÍ a.s.

Kdo jsme

Nejlepší zaměstnavatel v České republice? Mondi Štětí! Jsme největší výrobce papírových obalů a buničiny na českém trhu. V letošním ročníku Sodexo Zaměstnavatel roku jsme opět získali první místo v soutěži Nejlepší zaměstnavatel regionu, a navíc jsme se stali i Nejlepším zaměstnavatelem v České republice v kategorii firem do 5000 zaměstnanců! Nejvíce nás ale těší vítězství v kategorii Férový zaměstnavatel roku 2022, které je založené na nezávislých komentářích našich zaměstnanců.

Koho hledáme

Máte rád/a výzvy? Chcete se dozvědět, jak funguje výroba papíru? Chcete pracovat ve stabilní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí? Pokud jste odpověděl/a ano, pak je práce v Mondi Štětí a.s. pro Vás. Hledáme do našeho týmu pracovníka nebo pracovnici, který/á se bude podílet na rozvoji naší společnosti a stane se jedním/jednou z nás.

Co nabízíme

- Spolupráce s profesionály ve svém oboru - Kariérní růst a možnost budoucího uplatnění u našich zahraničních sesterských společností - 30.000,- Kč hrubého jako odměnu za Váš nástup - 30.000,- Kč hrubého jako odměnu za doporučení nového kolegy - Až 7.200,-Kč příspěvek na dopravu - 7.000,-Kč čistého ročně vyplaceno v kafeterii - 20.000,- Kč čistého příspěvek na přestěhování - 25 dní dovolené - Bezúročné půjčky - Placené přesčasy - Firemní akce pro celou rodinu - Závodní stravování hrazené do až do výše 60% - Pitný režim po celý den - Ovoce a kávu zdarma po celý den - Možnost se vzdělávat

Jazykové znalosti

Český jazyk: c1, c2

Anglický jazyk - pouze u některých pozicích: b1

Počítačové znalosti

Microsoft Office - word, excel, outlook: Základy