Nadace Krása pomoci
Nadace Krása pomoci

Kdo jsme

Nadace Krása pomoci již více než 11 let pomáhá seniorům žít doma a důstojně. Nově přidala ke své činnosti také projekt Zlatá práce. Cílem tohoto nového projektu je bezplatně pomoci lidem 50+ uplatnit se na trhu práce a bourat mýty o tom, že zaměstnanci ve vyšší věkové kategorii mohou být pracovně méně schopní než generace mladší. V projektu Zlatá práce ke každému klientovi přistupujeme individuálně, snažíme se společně najít nový pracovní směr, kde by klient mohl uplatnit svoje zkušenosti. Pomáháme při sepsání životopisu a přípravě na pohovor. Klienti mají k dispozici také zdarma výuková videa. Není stanovena horní věková hranice a do projektu se mohou přihlásit jak zájemci o pracovní poměr, tak ti, kteří hledají pouze přivýdělek formou brigády.

Koho hledáme

Zaměřujeme se na osoby starší 50 let (horní věková hranice není omezena), které hledají práci či přivýdělek formou brigády. Hledáme také zaměstnavatele, kteří mají zájem skupinu těchto osob podpořit.

Co nabízíme

Nabízíme poradenství osobám 50+, pomáháme se sepsáním životopisu a motivačního dopisu, máme k dispozici e-learningové kurzy. Spolupracujeme se zaměstnavateli, kterým není lhostejné téma diverzity v pracovních týmech a nebrání se zaměstnávat osoby straší 50 let. Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientovi a všechny služby klientům poskytujeme zdarma.