OKIN FACILITY a.s.
OKIN FACILITY a.s.

Kdo jsme

OKIN FACILITY je specialista v poskytování integrovaného facility managementu, v jehož rámci zajišťuje technické služby (hard services), jako jsou správa a údržba budov, havarijní služba či energetický management, revize vyhrazených technických zařízení a podpůrné a administrativní služby (soft services) – bezpečnostní služby, recepce, helpdesk, úklid apod. OKIN FACILITY nepřetržitě inovuje své služby a svým klientům nabízí unikátní know-how, které mj. čerpá také z členství v mezinárodní alianci European Customer Synergy. V současné době spravuje 9 tisíc objektů s více než 6 miliony m2 podlahové plochy. Mezi její klienty patří například skupina ČEZ, AHOLD, Komerční banka a mnoho dalších.

Koho hledáme

Hledáme elektrikáře, údržbáře, servisní techniky chlazení a klimatizací, energetiky, recepční, facility specialisty, kotelníky, pracovníky ostrahy a pracovníky úklidu

Co nabízíme

Zázemí silné, ryze české společnosti, příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti v oblasti Facility, kariérní postup, maximální podporu celého týmu, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, multisport kartu, moderní pracovní prostředí, home office, firemní akce - grilovačky, teambuilding atd.