Partners Financial Services, a.s.
Partners Financial Services, a.s.

Kdo jsme

V současnosti je Partners největší finančně poradenskou společností na českém trhu. Děláme finanční poradenství JINAK. Kvalita služby je založená na odborných znalostech, nezávislosti a objektivitě poradce. Přicházíme s inovacemi, které mají přidanou hodnotu pro klienty. Zvyšujeme životní úroveň klientů řešením jejich skutečných potřeb. Vytváříme prostředí pro podnikatelský úspěch. Určujeme FINANČNÍMU PORADENSTVÍ směr a dáváme mu důstojnost, která mu náleží. To jsou fakta, avšak zní to jako klišé. Možná stačí napsat , že jsme vizionáři. Chyběli nám na trhu produkty, které by byly pro klienty výhodnější. Nebyly, tak jsme je vytvořili. Vytvořili jsme vlastní investiční společnost a založili životní pojišťovnu. Jo a velké téma jsou provize. Říká se, že finanční poradce si hledí svého prospěchu. No tak jsme ty provize sjednotili - to znamená, že poradce Partners nikdy nemůže jednat zištně, protože za třeba sjednání hypotéky od kterékoliv společnosti dostane vždy stejně zaplaceno. Takže mu nezbývá nic jiné, než sledovat pouze zájmy klientů. A to je skvělé, ne? Nejvíc nás baví to, že máme větší vyjednávací schopnost u bank, pojišťoven a dalších institucí než klient. Šetříme mu čas a ještě ho ten samý produkt sjednaný přes nás může vyjít levněji, nebo s lepším nastavením než na přepážce dané instituce. Takže ano (i když to zní jako klišé) - Určujeme FINANČNÍMU PORADENSTVÍ směr a dáváme mu důstojnost, která mu náleží.

Koho hledáme

Hledáme lidi na různé pozice. Hledáme jak podnikatele tak zaměstnance. Něco ale musí mít společné:
- Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
- Komunikační dovednosti
- Cílevědomost a samostatnost
- Smysl pro zodpovědnost
- Chuť dále se vzdělávat, pracovat na sobě a rozvíjet se Nebojte se práce ve financích. Vždy to byl a bude prestižní obor Vše potřebné vás budeme učit nejméně rok - máme propracovaný cyklus vzdělávání pod záštitou Partners akademie.

Co nabízíme

- Nadprůměrné ohodnocení práce na základě výkonu
- Časovou flexibilitu – jste pánem svého času
- Propracovaný vzdělávací systém zaměřený na znalosti financí a osobnostní dovednosti
- Zázemí největší a nejznámější finančně poradenské společnosti v Česku Nabízíme podporu stabilní uznávané firmy, dynamické prostředí pro váš rozvoj a růst. Můžete pracovat v kanceláři jako administrativní pracovník na zaměstnanecký poměr. Máme více než 70 poboček po celém Česku. Ani podnikání nemusí být oříšek se silným zázemím. Kde jinde získáte zdarma služby právníků, obchodního oddělení, zdarma grafika, či celé IT oddělení, marketing a v neposlední řadě back office. Zkrátka 100 lidí, kteří pro vás vše zdarma profesionálně zařídí. A kde je háček? Žádný není. Získejte víc informací a pak se rozhodněte - ale informovaně ;)

Počítačové znalosti

: Základy