Prusa Research, s.r.o.
Prusa Research, s.r.o.

Kdo jsme

Vyrábíme a vyvíjíme 3D tiskárny Prusa i3, pravděpodobně nejznámější a nejpoužívanější 3D tiskárny na celém světě. Přímo z Prahy odešleme každý měsíc více než 6000 tiskáren, které dodáváme přímo koncovým zákazníkům. Naše tiskárny vyvíjíme doslova od začátku až do konce – vymýšlíme nové technologie, navrhujeme hardware, vyvíjíme firmware, software i weby, testujeme, sestavujeme a balíme. Máme i vlastní nonstop zákaznickou podporu v hlavních světových jazycích.

Koho hledáme

Celý svět 3D tisku se rozvíjí raketovým tempem a my chceme být i nadále v čele. A k tomu potřebujeme dobrý tým. Hledáme samostatné lidi, kterým nebudeme muset stát za zády a kontrolovat je. Chceme kolegy, kteří se nebojí výzev, jsou otevření novým podnětům a sami s nimi přicházejí. A že 3D tisku nerozumíte? Nevadí. Většina z nás na tom byla před rokem podobně a proniknout do tak perspektivní oblasti je zážitek sám o sobě.

Co nabízíme

Práci na skvělých projektech, světově nejznámějších 3D tiskárnách, vyvíjených a vyráběných v České republice, v Praze, v Holešovicích (hned vedle metra Nádraží Holešovice, velké parkoviště). Kulturu startupu s plochou hierarchií, vysokou osobní zodpovědností a možností zasahovat do koncepce i rozvoje celého 3D odvětví. Flexibilní pracovní dobu, neformální pracovní prostředí Atraktivní odměnu založenou na vašich schopnostech Benefity dle potřeb a zájmu Přístup do PrůšaLabu a ke 3D tiskárnám i pro Tvé hobby projekty.