Schaeffler Production CZ s.r.o.
Schaeffler Production CZ s.r.o.

Kdo jsme

Skupina Schaeffler jako celosvětový lídr mezi dodavateli pro automobilový průmysl a další odvětví významně přispívá k průlomovým vynálezům a vývoji v oblasti pohybu a mobility. Prostřednictvím inovativních technologií, produktů a služeb pro elektromobilitu, pohony s nízkou emisí CO2, průmysl 4.0, digitalizaci a obnovitelné zdroje energie je spolehlivým partnerem pro efektivnější, inteligentnější a udržitelnější pohyb a mobilitu. Na českém trhu působí skupina Schaeffler již 22 let a zaměstnáváme přibližně 1 200 zaměstnanců. Její dva výrobní závody v Lanškrouně a Svitavách se zaměřují na výrobu termoregulačního modulu, který zajišťuje tepelné řízení v automobilech. V roce 2021 dosáhla skupina Schaeffler obratu ve výši cca 13,9 miliard eur a se svými téměř 83 000 zaměstnanci je jedním z největších rodinných podniků na světě.

Koho hledáme

Naši zaměstnanci jsou pro nás tím nejdůležitějším faktorem úspěchu. Společně s nimi směřujeme k bezpečnější, čistší a chytřejší mobilitě. Nabízíme zaměstnání lidem s praxí i absolventům, s vyučením i s vysokoškolským diplomem. Hledáme odborníky a nadšence pro výzkum a vývoj v oblasti E-mobility.

Co nabízíme

Práci na nejnovějších technologiích v mezinárodním týmu - Odborná školení od vedoucích kolegů Jazykové vzdělávání - Seberealizaci na zodpovědné pozici s možností profesního a kariérního růstu - Stabilitu v nadnárodní společnosti - Různé finanční benefity - 37,5 hodinový pracovní týden Pružnou pracovní dobu - Home office