Sika CZ, s.r.o.
Sika CZ, s.r.o.

Kdo jsme

Sika je celosvětově působící společnost v oboru speciálních chemikálií s vedoucím postavením ve vývoji a výrobě systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a automobilovém průmyslu. Do skupiny Sika patří: Krkonošské vápenky Kunčice, a.s., výrobce suchých omítkových a maltových směsí, stavební chemie, mletých vápenců, mletých dolomitů a drceného a tříděného kameniva, KVK PARABIT, a. s., výrobce hydroizolačních asfaltových pásů a pěnového polystyrenu.

Koho hledáme

Hledáme všechny, kteří mají: - chuť se rozvíjet a růst společně s námi; - zkušenosti v oboru stavebnictví výhodou, nikoliv podmínkou; - aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost při práci na svěřených projektech; - komunikativnost a ochotu cestovat; - znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou (možnost následného zapojení do mezinárodního programu vzdělání, školení, a možnost čerpání veškerých výhod mezinárodní společnosti). Vaším posláním bude rozvíjet a posilovat postavení naší společnosti na českém trhu. Díky Vašemu mimořádnému nasazení a za pomoci vysoké kvality produktů, inovací, dlouhodobé spolehlivosti a unikátních řešení budete našim zákazníkům pomáhat k jejich vlastnímu úspěchu.

Co nabízíme

- zázemí prosperující švýcarské společnosti patřící ke špičce ve svém oboru; - pracovní smlouvu na dobu neurčitou; - motivující ohodnocení; - 25 dnů dovolené; - stravenky; - příspěvek na životní/penzijní připojištění; - odborné vzdělávání s možností zapojení do mezinárodních vzdělávacích programů; - pracovní nástroje - mobilní telefon, notebook, služební vůz k soukromému užívání dle pozice; - home office dle pozice.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: c1, c2