Teleflex
Teleflex

Kdo jsme

Společnost Teleflex je nadnárodní dodavatel lékařských technologií, které pomáhají zachraňovat lidské životy. Naše portfolio je velmi různorodé a obsahuje řešení pro oblasti cévního a intervenčního přístupu, chirurgie, anestezie, kardiologie, urologie, pohotovostní medicíny a respirační péče. Naši zákazníci a zaměstnanci vědí, že to, co děláme, má velký smysl. V České republice máme dva výrobní závody a v obou letos slavíme významné výročí - v Hradci Králové 25 let existence a ve Žďáře nad Sázavou 15 let.

Koho hledáme

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost se zajímavou firemní kulturou, která podporuje rozvoj všech zaměstnanců. V současné době hledáme kolegy / kolegyně na pozice Procesní inženýr, R&D inženýr, Continuous improvement inženýr, Datový analytik výroby nebo například Vedoucí konstrukce. Více informací se určitě dozvíte na našich karierních stránkách - https://www.prace-teleflex.cz/ Budeme velmi rádi, když nás osobně navštívíte na našem stánku Teleflex. Těšíme se na Vás.

Co nabízíme

Práci v zajímavém oboru Medical devices, kde se často meze kreativitě nekladou. Určitě můžeme nabídnou velmi zajímavou a stabilní práci v přátelském kolektivu, který se snaží táhnout za jeden provaz. Práci v oboru, který pomáhá a zachraňuje lidské životy po celém světě. Možnost rozvíjet svůj potenciál a posouvat se zase o kus dál. Našim zaměstnancům poskytujeme zajímavé benefity.